Μετασχηματιστής Έντασης 150/5Α SRA01505 HAGER
Κατόπιν Παραγγελίας:
- Κωδικός: 102-SRA01505
Προηγούμενο
Μετασχηματιστής Έντασης 200/5Α SRA02005 HAGER
Προηγούμενο
Μετασχηματιστής Έντασης 100/5Α SRA01005 HAGER
Κωδικός: 102-SRA01505
Κατόπιν Παραγγελίας:
Μετασχηματιστής Έντασης 150/5Α SRA01505 HAGER is available for purchase in increments of 1
Χαρακτηριστικά
  • Μέγιστο ρεύμα πρωτεύοντος : 150A
  • Μέγιστο ρεύμα δευτερεύοντος : 5A
  • Ονομαστικό θερμικό ρεύμα : 1,2xIn
  • Τάση δοκιμής απομόνωσης : 3kV/1min
  • Κατηγορία θερμοκρασίας καλωδίου : 180°Cmax
Μέτρηση σε καλώδια ή μπάρες χαλκού
  • Μέγιστη διάμετρος αγωγού : 29.5mm
Ισχύς 2.5VA
Ονομαστικό Ρεύμα 150A
Συχνότητα Λειτουργίας 50/60Hz
Θερμοκρασία Λειτουργίας -40°C / +40°C