Ρελέ Ισχύος Ράγας 4P 63A 4NO 230VAC/DC Αθόρυβος ESB63-40N ABB
Διαθεσιμότητα:Άμεσα Διαθέσιμο
- Κωδικός: 107-83135
Κωδικός: 107-83135
Διαθεσιμότητα:Άμεσα Διαθέσιμο
Κατόπιν Παραγγελίας:
Ρελέ Ισχύος Ράγας 4P 63A 4NO 230VAC/DC Αθόρυβος ESB63-40N ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Διακόπτης τηλεχειριζόμενος ESB63-40N-06
  • Για τον έλεγχο μεμονωμένων φορτίων σε συστήματα συνεχούς ή εναλλασσόμενου ρεύματος.
  • Για εφαρμογές οικιακού και βιομηχανικού περιβάλλοντος
  • Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και ενσωματωμένη προστασία από υπέρταση
  • Αθόρυβη λειτουργία
Χαρακτηριστικά
  • Ονομαστική τάση AC : 400V
  • Ονομαστική τάση DC : 220V
  • Ονομαστική τάση κυκλώματος ελέγχου : 230VAC/DC
  • Ονομαστικό λειτουργικό ρεύμα AC-1 : 63A
  • Αριθμός και τύπος επαφων : 4 NO (SPST)
  • Ονομαστική τάση αντοχής παλμών : 6Kv
  • Κατηγορίες χρήσης: AC-7a / AC-1, AC-7b / AC-3
  • Συχνότητα 50/60Hz
Ονομαστική Τάση 400V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 63A
Θερμοκρασία Λειτουργίας -25°C / +55°C
Τρόπος Στήριξης/Σύνδεσης Ράγα DIN
Αριθμός Στοιχείων DIN 3
Αριθμός Πόλων 4
Τύπος Κύριων Επαφων 4 NO
Τάση Πηνίου 230V AC/DC
Αθόρυβη Λειτουργία Ναί
Δείτε Επίσης...
  • Ρελέ Ισχύος Ράγας 2P 63Α 2NC 230V Με Χειρισμο 412548 LEGRAND
    Αγορά
  • Ρελέ Ισχύος Ράγας 4P 40A 4NC 230V ESC441 HAGER
    Αγορά
  • Ρελέ Ισχύος Ράγας 4P 63Α 4NO 230V Με Χειρισμο 412556 LEGRAND
  • Ρελέ Ισχύος Ράγας 4P 40A 3NO+1NC 230V ESC443 HAGER