Ρελέ Διαρροής F 4P 63A 30mA F204F-63/0,03 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής F 4P 40A 30mA F204F-40/0,03 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής AC 2P 63A 300mA FH202AC-63/0,3ABB
Κατόπιν Παραγγελίας:
Ρελέ Διαρροής F 4P 63A 30mA F204F-63/0,03 ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Ρελέ διαφυγής τύπου F (Frequency)
  • Τα ρελέ τύπου F μπορούν να ανιχνεύουν ρεύματα διαρροής υψηλής συχνότητας (έως και 1 kHz)
Χαρακτηριστικά:
  • Μεγάλη ευαισθησία: 30mA
  • Ονομαστικό ρεύμα: 63A
  • Ονομαστική τάση: 400V AC
  • Συχνότητα: 50/60Hz
Σύνδεση
  • Busbar : 10mm²
  • Μονόκλωνο καλώδιο: 25mm²
  • Εύκαμπτο καλώδιο: 25mm²
Ονομαστική Τάση 400V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 63A
Αριθμός Πόλων 4
Ονομαστικό Ρέυμα Διαρροής 30mA