Ρελέ Διαρροής F 2P 40A 30mA F202F-40/0,03 ABB
Διαθεσιμότητα:Άμεσα Διαθέσιμο
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής A 2P 63A 30mA F202A-63/0,03 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής A 4P 100A 30mA F204A-100/0,03 ABB
Κωδικός: 107-81903
Διαθεσιμότητα:Άμεσα Διαθέσιμο
Κατόπιν Παραγγελίας:
Ρελέ Διαρροής F 2P 40A 30mA F202F-40/0,03 ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Ρελέ διαφυγής τύπου F (Frequency)
  • Τα ρελέ τύπου F μπορούν να ανιχνεύουν ρεύματα διαρροής υψηλής συχνότητας (έως και 1 kHz)
Χαρακτηριστικά:
  • Μεγάλη ευαισθησία: 30mA
  • Ονομαστικό ρεύμα: 40A
  • Ονομαστική τάση: 230V AC
  • Συχνότητα: 50/60Hz
Σύνδεση
  • Busbar : 10mm²
  • Μονόκλωνο καλώδιο: 25mm²
  • Εύκαμπτο καλώδιο: 25mm²
Ονομαστική Τάση 230V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 40A
Αριθμός Πόλων 2
Ονομαστικό Ρέυμα Διαρροής 30mA