Ρελέ Διαρροής F 2P 25A 30mA F202F-25/0,03 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής B 4P 63A 300mA F204 B-63/0,3 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής F 2P 63A 30mA F202F-63/0,03 ABB
Κατόπιν Παραγγελίας:
Ρελέ Διαρροής F 2P 25A 30mA F202F-25/0,03 ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Ρελέ διαφυγής τύπου F (Frequency)
  • Τα ρελέ τύπου F μπορούν να ανιχνεύουν ρεύματα διαρροής υψηλής συχνότητας (έως και 1 kHz)
  • Εξασφαλίζει προστασία σε ανθρώπους και εγκαταστάσεις έναντι ρεύματος σφάλματος στη γείωση
  • Ανιχνεύει ημιτονοειδή ρεύματα AC καθώς και παλμικά ρεύματα συνεχούς ρεύματος
  • Αντοχή σε κρουστική υπέρταση : 4kA
  • Δέχονται βοηθητικές επαφές και εξαρτήματα
  • Οικιακές και εμπορικές εφαρμογές
Χαρακτηριστικά:
  • Μεγάλη ευαισθησία: 30mA
  • Ονομαστικό ρεύμα: 25A
  • Ονομαστική τάση: 230V AC
  • Συχνότητα: 50/60Hz
Σύνδεση
  • Busbar : 10mm²
  • Μονόκλωνο καλώδιο: 25mm²
  • Εύκαμπτο καλώδιο: 25mm²
Ονομαστική Τάση 230V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 25A
Τρόπος Στήριξης/Σύνδεσης Ράγα DIN
Αριθμός Στοιχείων DIN 2
Αριθμός Πόλων 2
Ονομαστικό Ρέυμα Διαρροής 30mA