Ρελέ Διαρροής AC 4P 80A 300mA F204AC-80A/0,3 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής AC 4P 63A 300mA F204AC-63A/0,3 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής A 2P 63A 30mA F202A-63/0,03 ABB
Κατόπιν Παραγγελίας:
Ρελέ Διαρροής AC 4P 80A 300mA F204AC-80A/0,3 ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Ρελέ διαφυγής τύπου AC σειρά F200
  • Τα ρελέ τύπου AC ανιχνέυουν την διαρροή πρός γή διαφορικών ημιτονοειδών εναλλασσόμενων ρευμάτων.
  • Δέχονται βοηθητικές επαφές
Χαρακτηριστικά:
  • Μεσαία ευαισθησία: 300mA
  • Ονομαστικό ρεύμα: 80A
  • Ονομαστική τάση: 400V AC
  • Συχνότητα: 50 ... 60 Hz
Σύνδεση
  • Μπάρες σύνδεσης : 10mm²
  • Μονόκλωνο καλώδιο : 25mm²
  • Έυκαμπτο καλώδιο : 25mm²
Ονομαστική Τάση 400V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 80A
Αριθμός Πόλων 4