Ρελέ Διαρροής AC 4P 63A 30mA FH204AC-63/0,03 ABB
Διαθεσιμότητα:Άμεσα Διαθέσιμο
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής AC 4P 40A 30mA FH204AC-40/0,03 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής AC 4P 40A 300mA FH204AC-40A/0,3 ABB
Κωδικός: 107-26214
Διαθεσιμότητα:Άμεσα Διαθέσιμο
Κατόπιν Παραγγελίας:
Ρελέ Διαρροής AC 4P 63A 30mA FH204AC-63/0,03 ABB is available for purchase in increments of 1
Χαρακτηριστικά:
  • Μεγάλη ευαισθησία: 30mA
  • Ονομαστικό ρεύμα: 63A
  • Ονομαστική τάση: 400V AC
  • Συχνότητα: 50 ... 60 Hz
Σύνδεση
  • Μπάρες σύνδεσης : 10mm²
  • Μονόκλωνο καλώδιο : 25mm²
  • Έυκαμπτο καλώδιο : 25mm²
Ονομαστική Τάση 400V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 63A
Αριθμός Πόλων 4
Ονομαστικό Ρέυμα Διαρροής 30mA
Τύπος Διαφορικής Προστασίας AC
Δείτε Επίσης...
  • Ρελέ Διαρροής A 2P 80A 300mA 411577 LEGRAND
    Αγορά
  • Ρελέ Διαρροής A 2P 80A 30mA 411562 LEGRAND
    Αγορά
  • Ρελέ Διαρροής AC 4P 63A 30mA 411709 LEGRAND
  • Ρελέ Διαρροής A 2P 63A 100mA 411566 LEGRAND