Ρελέ Διαρροής AC 4P 40A 30mA F204AC-40A/0,03 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής AC 4P 40A 30mA CDC440H HAGER
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής AC 4P 100A 300mA F204AC-100/0,3 ABB
Κατόπιν Παραγγελίας:
Ρελέ Διαρροής AC 4P 40A 30mA F204AC-40A/0,03 ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Ρελέ διαφυγής τύπου AC σειρά F200
  • Τα ρελέ τύπου AC ανιχνέυουν την διαρροή πρός γή διαφορικών ημιτονοειδών εναλλασσόμενων ρευμάτων.
  • Δέχονται βοηθητικές επαφές
Χαρακτηριστικά:
  • Μεγάλη ευαισθησία: 30mA
  • Ονομαστικό ρεύμα: 40A
  • Ονομαστική τάση: 400V AC
  • Συχνότητα: 50 ... 60 Hz
Σύνδεση
  • Μπάρες σύνδεσης : 10mm²
  • Μονόκλωνο καλώδιο : 25mm²
  • Έυκαμπτο καλώδιο : 25mm²
Ονομαστική Τάση 400V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 40A
Αριθμός Πόλων 4
Ονομαστικό Ρέυμα Διαρροής 30mA