Ρελέ Διαρροής AC 4P 25A 100mA F204AC-25/0,1 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής AC 2P 63A 100mA F202AC-63/0,1 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής AC 4P 80A 100mA F204AC-63A/0,1 ABB
Κατόπιν Παραγγελίας:
Ρελέ Διαρροής AC 4P 25A 100mA F204AC-25/0,1 ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Ρελέ διαφυγής τύπου AC σειρά F200
  • Τα ρελέ τύπου AC ανιχνέυουν την διαρροή πρός γή διαφορικών ημιτονοειδών εναλλασσόμενων ρευμάτων.
  • Δέχονται βοηθητικές επαφές
Χαρακτηριστικά:
  • Μεσαία ευαισθησία : 100mA
  • Ονομαστικό ρεύμα : 25A
  • Ονομαστική τάση : 400V AC
  • Συχνότητα: 50 ... 60 Hz
Σύνδεση
  • Μπάρες σύνδεσης : 10mm²
  • Μονόκλωνο καλώδιο : 25mm²
  • Έυκαμπτο καλώδιο : 25mm²
Ονομαστική Τάση 400V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 25A
Αριθμός Πόλων 4