Ρελέ Διαρροής AC 2P 25A 300mA FH202AC-25A/0,3 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής AC 4P 25A 300mA FH204AC-25/0,3 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής A 2P 25A 30mA Με Αυτόματη Επαναφορά CDA225SC HAGER
Κατόπιν Παραγγελίας:
Ρελέ Διαρροής AC 2P 25A 300mA FH202AC-25A/0,3 ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Ρελέ διαφυγής τύπου AC σειρά FH200
  • Τα ρελέ τύπου AC ανιχνέυουν την διαρροή πρός γή διαφορικών ημιτονοειδών εναλλασσόμενων ρευμάτων
  • Δεν δέχονται βοηθητικές επαφές και εξαρτήματα
  • Οικιακές εφαρμογές
Χαρακτηριστικά:
  • Μεσαία ευαισθησία: 300mA
  • Ονομαστικό ρεύμα: 25A
  • Ονομαστική τάση: 230V AC
  • Συχνότητα: 50 ... 60 Hz
Σύνδεση
  • Μπάρες σύνδεσης : 10mm²
  • Μονόκλωνο καλώδιο : 25mm²
  • Έυκαμπτο καλώδιο : 25mm²
Ονομαστική Τάση 230V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 25A
Συχνότητα Λειτουργίας 50/60Hz
Τρόπος Στήριξης/Σύνδεσης Ράγα DIN
Αριθμός Στοιχείων DIN 2
Αριθμός Πόλων 2