Ρελέ Διαρροής A 4P 63A 30mA F204A-63/0,03-L ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής A 4P 100A 300mA F204A-100/0,3-L ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής AC 4P 63A 30mA F204AC-63/0,03-L ABB
Κωδικός: 107-82446
Γρήγορη Επισκόπηση
Διακόπτης υπολειπόμενου ρεύματος και για τριφασικές εγκαταστάσεις 400V χωρίς ουδέτερο
Διαβάστε Περισσότερα Διαβάστε Λιγότερα
Κατόπιν Παραγγελίας:
Ρελέ Διαρροής A 4P 63A 30mA F204A-63/0,03-L ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Ρελέ διαφυγής τύπου A σειρά F204
  • Διακόπτης διαρροής με τον ουδέτερο αριστερά
  • Κατάλληλο για εγκαταστάσεις χωρίς ουδέτερο
  • Οικιακές και εμπορικές εφαρμογές
  • Δέχονται βοηθητικές επαφές
Χαρακτηριστικά
  • Ονομαστική τάση: 400V AC
  • Μεγάλη ευαισθησία: 30mA
  • Ονομαστικό ρεύμα (In) : 63A
  • Ονομαστική τάση αντοχής παλμών (Uimp) : 4kV
  • Συχνότητα: 50 … 60Hz
Σύνδεση
  • Μπάρες σύνδεσης : 10mm²
  • Μονόκλωνο καλώδιο : 25mm²
  • Έυκαμπτο καλώδιο : 25mm²
Ονομαστική Τάση 400V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 63A
Συχνότητα Λειτουργίας 50/60Hz
Τρόπος Στήριξης/Σύνδεσης Ράγα DIN
Αριθμός Στοιχείων DIN 4
Αριθμός Πόλων 4
Με Πόλο Ουδετέρου Αριστερά
Ονομαστικό Ρέυμα Διαρροής 30mA