Ρελέ Διαρροής A 4P 63A 100mA F204A-63/0,1 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής AC 2P 25A 100mA F202AC-25/0,1 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής A 4P 40A 100mA F204A-40/0,1 ABB
Κατόπιν Παραγγελίας:
Ρελέ Διαρροής A 4P 63A 100mA F204A-63/0,1 ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Ρελέ διαφυγής τύπου A
  • Προστασία από ρεύματα διαρροής εναλλασσόμενου AC με συνιστώσες παλμικού συνεχούς DC
Χαρακτηριστικά:
  • Μεσαία ευαισθησία : 100mA
  • Ονομαστικό ρεύμα : 63A
  • Ονομαστική τάση : 400V AC
  • Συχνότητα: 50Hz
Σύνδεση
  • Μπάρες σύνδεσης : 10mm²
  • Μονόκλωνο καλώδιο : 25mm²
  • Έυκαμπτο καλώδιο : 25mm²
Ονομαστική Τάση 400V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 63A
Συχνότητα Λειτουργίας 50/60Hz
Τρόπος Στήριξης/Σύνδεσης Ράγα DIN
Αριθμός Στοιχείων DIN 4
Αριθμός Πόλων 4