Ρελέ Διαρροής A 4P 40A 300mA F204A-40/0,3 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής A 4P 40A 30mA F204A-40/0,03 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής A 4P 63A 30mA F204A-63/0,03 ABB
Κατόπιν Παραγγελίας:
Ρελέ Διαρροής A 4P 40A 300mA F204A-40/0,3 ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Ρελέ διαφυγής τύπου A σειρά F200
  • Οικιακές και εμπορικές εφαρμογές
  • Δέχονται βοηθητικές επαφές
Χαρακτηριστικά:
  • Μεσαία ευαισθησία: 300mA
  • Ονομαστικό ρεύμα: 40A
  • Ονομαστική τάση: 400V AC
  • Συχνότητα: 50Hz
Σύνδεση
  • Μπάρες σύνδεσης : 10mm²
  • Μονόκλωνο καλώδιο : 25mm²
  • Έυκαμπτο καλώδιο : 25mm²
Ονομαστική Τάση 400V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 40A
Συχνότητα Λειτουργίας 50/60Hz
Τρόπος Στήριξης/Σύνδεσης Ράγα DIN
Αριθμός Στοιχείων DIN 4
Αριθμός Πόλων 4
Τύπος Διαφορικής Προστασίας A
Δείτε Επίσης...
  • Ρελέ Διαρροής A 4P 40A 30mA 411765 LEGRAND
    Διαθεσιμότητα:Άμεσα Διαθέσιμο
    Αγορά
  • Ρελέ Διαρροής A 2P 40A 100mA 411565 LEGRAND
    Αγορά
  • Ρελέ Διαρροής A 4P 40A 300mA 411785 LEGRAND
  • Ρελέ Διαρροής AC 4P 63A 100mA 411719 LEGRAND