Ρελέ Διαρροής A 4P 100A 100mA F204A-100/0,1 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής A 4P 80A 100mA F204A-80/0,1 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής A 4P 25A 100mA F204A-25/0,1 ABB
Κατόπιν Παραγγελίας:
Ρελέ Διαρροής A 4P 100A 100mA F204A-100/0,1 ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Ρελέ διαφυγής τύπου A σειρά F200
  • Οικιακές και εμπορικές εφαρμογές
  • Δέχονται βοηθητικές επαφές
Χαρακτηριστικά:
  • Μεσαία ευαισθησία: 100mA
  • Ονομαστικό ρεύμα: 100A
  • Ονομαστική τάση: 400V AC
  • Συχνότητα: 50...60Hz
Σύνδεση
  • Μπάρες σύνδεσης : 10mm²
  • Μονόκλωνο καλώδιο : 25mm²
  • Έυκαμπτο καλώδιο : 25mm²
Ονομαστική Τάση 400V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 100A
Συχνότητα Λειτουργίας 50/60Hz
Τρόπος Στήριξης/Σύνδεσης Ράγα DIN
Αριθμός Στοιχείων DIN 4
Αριθμός Πόλων 4