Ρελέ Διαρροής A 2P 40A 300mA F202A-40/0,3 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής A 2P 25A 300mA F202A-25/0,3 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής AC 2P 25A 30mA F202AC-25/0,03 ABB
Κατόπιν Παραγγελίας:
Ρελέ Διαρροής A 2P 40A 300mA F202A-40/0,3 ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Ρελέ διαφυγής τύπου A σειρά F200
  • Οικιακές και εμπορικές εφαρμογές
  • Δέχονται βοηθητικές επαφές
Χαρακτηριστικά:
  • Μεσαία ευαισθησία: 300mA
  • Ονομαστικό ρεύμα: 40A
  • Ονομαστική τάση: 230V AC
  • Συχνότητα: 50...60Hz
Σύνδεση
  • Μπάρες σύνδεσης : 10mm²
  • Μονόκλωνο καλώδιο : 25mm²
  • Έυκαμπτο καλώδιο : 25mm²
Ονομαστική Τάση 230V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 40A
Αριθμός Πόλων 2