Ρελέ Διαρροής A 2P 40A 100mA F202A-40/0,1 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής AC 2P 40A 100mA F202AC-40/0,1 ABB
Προηγούμενο
Ρελέ Διαρροής AC 2P 63A 100mA F202AC-63/0,1 ABB
Κατόπιν Παραγγελίας:
Ρελέ Διαρροής A 2P 40A 100mA F202A-40/0,1 ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Ρελέ διαφυγής τύπου A σειρά F200
  • Οικιακές και εμπορικές εφαρμογές
  • Δέχονται βοηθητικές επαφές
Χαρακτηριστικά:
  • Μεσαία ευαισθησία: 100mA
  • Ονομαστικό ρεύμα: 40A
  • Ονομαστική τάση: 230V AC
  • Συχνότητα: 50...60Hz
Σύνδεση
  • Μπάρες σύνδεσης : 10mm²
  • Μονόκλωνο καλώδιο : 25mm²
  • Έυκαμπτο καλώδιο : 25mm²
Ονομαστική Τάση 230V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 40A
Συχνότητα Λειτουργίας 50/60Hz
Τρόπος Στήριξης/Σύνδεσης Ράγα DIN
Αριθμός Στοιχείων DIN 2
Αριθμός Πόλων 2