Ενδεικτική Λυχνία Ράγας Κόκκινη 12..48VAC/DC SVN132 HAGER
Κατόπιν Παραγγελίας:
- Κωδικός: 102-SVN132
Προηγούμενο
Ενδεικτική Λυχνία Ράγας Τριπλή Πράσινη 230..400V SVN221 HAGER
Προηγούμενο
Ενδεικτική Λυχνία Ράγας Πράσινη 12..48VAC/DC SVN131 HAGER
Κωδικός: 102-SVN132
Λεπτομέρειες
Λυχνία για σήμανση και έλεγχο από απόσταση
  • Σε οποιαδήποτε ηλεκτρική εγκατάσταση (κατοικίες, εμπορικά και βιομηχανικά κτίρια).
  • Με ενσωματωμένη θήκη ετικέτας
  • Τεχνολογία LED με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής και ενιαίο σχεδιασμό
Χαρακτηριστικά
  • Τάση τροφοδοσίας : 12/48V AC/DC
  • Ώρες λειτουργίας : 100000h
  • Απώλια ισχύος : 0.8W
Ονομαστική Τάση 12 - 48V AC/DC
Κατασκευαστής HAGER
Βαθμός Προστασίας IP IP20
Συχνότητα Λειτουργίας 50/60Hz
Θερμοκρασία Λειτουργίας -40°C / +80°C
Χρώμα Κόκκινο
Αριθμός Στοιχείων DIN 1
Δείτε Επίσης...
  • Ενδεικτική Λυχνία Ράγας Τριπλή Πράσινη/Κόκκινη/Πορτοκαλί 400V SVN129 HAGER
    Αγορά
  • Ενδεικτική Λυχνία Ράγας Διπλή Πράσινη/Κόκκινη 230V SVN126 HAGER
    Διαθεσιμότητα:Άμεσα Διαθέσιμο
    Αγορά
  • Ενδεικτική Λυχνία Ράγας Κόκκινη 230..400V A9E18327 SCHNEIDER ELECTRIC
    Διαθεσιμότητα:Άμεσα Διαθέσιμο
  • Ενδεικτική Λυχνία Ράγας Τριπλή Κόκκινη 400V SVN127 HAGER