Φωτιστικό Μονόφωτο E27 Λευκό Luna V24012380 ACA LIGHTING
Κατόπιν Παραγγελίας:
- Κωδικός: 159-V24012380
Προηγούμενο
Φωτιστικό Μονόφωτο E27 Λευκό Luna V2010C500 ACA LIGHTING
Προηγούμενο
Φωτιστικό Μονόφωτο Ε27 Νίκελ Zinc V28507IP40 ACA LIGHTING
Κωδικός: 159-V24012380
Λεπτομέρειες
Κλασσικό φωτιστικό με οπαλ οβάλ λευκό γυαλί και χρώμιο ανάρτηση LUNA
Χαρακτηριστικά :
  • Αριθμός λαμπτήρων : 1
  • Τύπος Λαμπτήρα : E27
  • Μέγιστη ισχύ ανά λαμπτήρα : 40W
  • Βαθμός προστασίας IP : IP20
Διαστάσεις :
  • Διάμετρος φωτιστικού : 380mm
  • Συνολικό ύψος : 1200mm
Ντουί E27
Κατασκευαστής ACA Lighting
Ύψος 1200mm
Βαθμός Προστασίας IP IP20
Εξωτερική Διάμετρος 380mm