Φωτιστικό Μονόφωτο E27 Λευκό Luna V2010C350 ACA LIGHTING
Κατόπιν Παραγγελίας:
- Κωδικός: 159-V2010C350
Προηγούμενο
Φωτιστικό Μονόφωτο E27 Μαύρο Και Ορείχαλκος Sotis KS2047P1BK ACA LIGHTING
Προηγούμενο
Φωτιστικό Μονόφωτο E27 Λευκό Luna V2010C500 ACA LIGHTING
Κωδικός: 159-V2010C350
  • Τύπος Λαμπτήρα : E27
  • Μέγιστη ισχύ ανά λαμπτήρα : 40W
  • Βαθμός προστασίας IP : IP20
Διαστάσεις :
  • Διάμετρος φωτιστικού : 350mm
  • Συνολικό ύψος : 1200mm
Ντουί E27
Κατασκευαστής ACA Lighting
Ύψος 1200mm
Βαθμός Προστασίας IP IP20
Εξωτερική Διάμετρος 350mm