Φωτιστικό LED 48W 3000k Λευκό HM92LEDP48WH ACA LIGHTING
Κατόπιν Παραγγελίας:
- Κωδικός: 159-HM92LEDP48WH
Προηγούμενο
Φωτιστικό Μονόφωτο E27 Χρυσό 22199 ZAMBELIS
Προηγούμενο
Φωτιστικό Εξάφωτο E27 Μαύρο Και Χρυσό Zac 4247100 VIOKEF
Κωδικός: 159-HM92LEDP48WH
Κατόπιν Παραγγελίας:
Φωτιστικό LED 48W 3000k Λευκό HM92LEDP48WH ACA LIGHTING is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Χαρακτηριστικά :
  • Πηγή φωτισμού : LED
  • Ονομαστική τάση : 230V
  • Ισχύς φωτιστικού : 48W
  • Θερμοκρασία χρώματος : 3000k
  • Φωτεινή ροή : 2880 lumen
  • Βαθμός προστασίας IP : IP20
Διαστάσεις :
  • Διάμετρος φωτιστικού : 480mm
  • Ύψος φωτιστικού : 160mm
  • Συνολικό ύψος : 1200mm
Θερμοκρασία Χρώματος Kelvin 3000
Φωτεινή Ροή Lumen 2880
Ντουί LED
Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης Ra80
Ρύθμιση Φωτεινότητας Όχι
Κατασκευαστής ACA Lighting
Ύψος 1200mm
Βαθμός Προστασίας IP IP20
Τάση Τροφοδοσίας 230V
Εξωτερική Διάμετρος 480mm
Χρώμα Λευκό
Αριθμός Λαμπτήρων LED-integrated
Τύπος Φωτιστικού Κρεμαστό
Ισχύς Φωτιστικού 48W