Εκκινητής Κλειστού Τύπου 5.5kW DRAS12-28P ABB
- Κωδικός: 107-73720
Κωδικός: 107-73720
Γρήγορη Επισκόπηση
Κλειστός εκκινητής DOL με διακόπτη AS προς συμπλήρωση με θερμικούς ηλεκτρονόμους
Διαβάστε Περισσότερα Διαβάστε Λιγότερα
Κατόπιν Παραγγελίας:
Εκκινητής Κλειστού Τύπου 5.5kW DRAS12-28P ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Εκκινητής τριφασικών κινητήρων DOL 1SBK114035R2800
  • Συμπληρώνεται με θερμικό ηλεκτρονόμο υπερέντασης Τ16 από 1.00 έως 10A
  • Για απευθείας εκκίνηση κινητήρων start/stop
  • Βαθμός προστασίας IP : IP65
  • Διαστάσεις : 171.5x92x131.5mm (ΥxΠxΒ)
Χαρακτηριστικά
  • Ονομαστική τάση τροφοδοσίας ελέγχου : 380..400V DC
  • Ονομαστική λειτουργική ισχύς : 5.5kW
  • Ονομαστική τάση λειτουργίας : 500V AC
  • Ονομαστική τάση αντοχής παλμών (Uimp) : 6 kV
Ονομαστική Τάση 500V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ισχύς 5.5kW
Ονομαστικό Ρεύμα 12A
Αριθμός Πόλων 3
Τύπος Κύριων Επαφων 3 NO
Τάση Πηνίου 400V