Διακόπτης Ισχύος 3P 37Kw 24-60VAC AF80-30-11-11 ABB
- Κωδικός: 107-72394
Κατόπιν Παραγγελίας:
Διακόπτης Ισχύος 3P 37Kw 24-60VAC AF80-30-11-11 ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Οι διακόπτης AF80 χρησιμοποιείται για τον έλεγχο τριφασικών κινητήρων,κυκλώματα ισχύος μεταγωγής έως 690V AC
  • Ενσωματωμένη προστασία υπέρτασης και δεν απαιτούν πρόσθετους καταστολείς υπέρτασης
  • Οι διακόπτες είναι σχεδιασμού τύπου μπλοκ.4 κύριοι πόλοι
Οικιακές εφαρμογές, εμπορικά κτήρια και βιομηχανικές εγκαταστάσης
  • Ονομαστική τάση κυκλώματος ελέγχου AC (Uc) : 24 ... 60V
  • Ονομαστικό λειτουργικό ρεύμα AC-1 (Ie) : 125A (690V)
  • Ονομαστικό λειτουργικό ρεύμα AC-3 (Ie) : 80A (220 - 440V)
  • Ονομαστική τάση αντοχής παλμών (Uimp) : 6kV κύριο και βοηθητικό κύκλωμα
  • Αριθμός κύριων επαφών : 3 NO
Ονομαστική λειτουργική ισχύς AC-3 (Pe)
  • (220/230/240V) 22kW
  • (380/400V) 37kW
  • (415V) 45kW
  • (440V) 45kW
  • (500V) 45kW
  • (690V) 45kW
Υποστηριζόμενα εξαρτήματα
  • Βοηθητικές επαφές CΑ4-10 ,CΑ4-01, CΑL4-11
  • Χρονικά TΕF4-ON, TΕF4-OFF
  • Μανδαλώσεις VΜ96-4
  • Ηλεκτρονόμους υπερφόρτισης θερμικούς TF65
  • Ηλεκτρονόμους υπερφόρτισης ηλεκτρονικούς EF65
Ονομαστική Τάση 690V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ισχύς 37kW
Θερμοκρασία Λειτουργίας -25°C / +60°C
Αριθμός Στοιχείων DIN 5
Αριθμός Πόλων 3
Τύπος Κύριων Επαφων 3 NO
Τάση Πηνίου 24 - 60V AC