Αυτόματος Διακόπτης Ισχύος 3P 160A 18kA XT1B160 TMD160-1600 3p FF ABB
- Κωδικός: 107-45427
Κωδικός: 107-45427
Γρήγορη Επισκόπηση
Διαβάστε Περισσότερα Διαβάστε Λιγότερα
Κατόπιν Παραγγελίας:
Αυτόματος Διακόπτης Ισχύος 3P 160A 18kA XT1B160 TMD160-1600 3p FF ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Αυτόματος διακόπτης ισχύος 3P 160A
  • Με θερμομαγνητική μονάδα προστασίας (ΤΜD)
  • Με ρυθμιζόμενα θερμικά και σταθερά στιγμιαία μαγνητικά
Χαρακτηριστικά
  • Ονομαστική τάση (Ur) : 690 V
  • Ονομαστική τάση αντοχής παλμών (Uimp ) : 8kV
  • Ονομαστική στιγμιαία ρύθμιση ρεύματος βραχυκυκλώματος (Ii) : 1600A
  • Ονομαστική τάση μόνωσης (Ui) : 800 V
  • Ονομαστικό ρεύμα χωρίς διακοπή (Iu) : 160 A
  • Ηλεκτρική αντοχή : 120 κύκλοι ανά ώρα
  • Μηχανική ανθεκτικότητα : 240 κύκλοι ανά ώρα
  • Διαστάσεις : 130x76x70mm (ΥxΠxΒ)
Ονομαστική λειτουργική τάση:
  • 690 V AC
  • 500 V DC
Ονομαστική τελική ικανότητα διακοπής βραχυκυκλώματος (I cu ):
  • (220 - 240V AC) 25 kA
  • (380 - 415V AC) 18 kA
  • (440V AC) 15 kA
  • (500V AC) 8 kA
  • (525V AC) 6 kA
  • (690V AC) 3 kA
  • (250V DC) 2 πόλοι στη σειρά 18 kA
  • (500V DC) 3 πόλοι στη σειρά 18 kA
Ονομαστική Τάση 690V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 160A
Συχνότητα Λειτουργίας 50/60Hz
Αριθμός Πόλων 3
Ικανότητα Διακοπής Βραχυκυκλώματος 18kA
Περιοχή Ρύθμισης Ρεύματος 112 - 160A
Δείτε Επίσης...
  • Αυτόματος Διακόπτης Ισχύος 4P 160A 18kA XT1B160 TMD160-1600 4p FF ABB
    Αγορά
  • Αυτόματος Διακόπτης Ισχύος 3P 160A 36kA XT1N160 TMD160-1600 3p FF ABB