Αυτόματη Ασφάλεια 4P C 10A 3kA SH204T-C10 ABB
- Κωδικός: 107-70372
Κατόπιν Παραγγελίας:
Αυτόματη Ασφάλεια 4P C 10A 3kA SH204T-C10 ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Αυτόματη ασφάλεια 3kA καμπύλη C 4P
  • Προστασία των κυκλωμάτων έναντι ρευμάτων βραχυκυκλώματος
  • Προστασία των κυκλωμάτων έναντι ρευμάτων υπερφόρτισης,
  • Καμπύλη C: 5 έως 10 In
  • Ονομαστική τάση: 230/400AC
Διατομή καλωδίου
Μονόκλωνο καλώδιο: 0,75 ... 25 mm²
Εύκαμπτο καλώδιο: 0,75 ... 16 mm²
Ονομαστική Τάση 400V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 10A