Αυτόματη Ασφάλεια 3P+N B 20A 3kA SH203T-B20NA ABB
- Κωδικός: 107-70346
Κατόπιν Παραγγελίας:
Αυτόματη Ασφάλεια 3P+N B 20A 3kA SH203T-B20NA ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Αυτόματη ασφάλεια 3kA καμπύλη B 3P+N
  • Προστασία των κυκλωμάτων έναντι ρευμάτων βραχυκυκλώματος
  • Προστασία των κυκλωμάτων έναντι ρευμάτων υπερφόρτισης,
  • Καμπύλη B: 3 έως 5 In
  • Ονομαστική τάση: 230/400AC
Διατομή καλωδίου
Μονόκλωνο καλώδιο: 0,75 ... 25 mm²
Εύκαμπτο καλώδιο: 0,75 ... 16 mm²
Ονομαστική Τάση 400V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 20A
Αριθμός Στοιχείων DIN 4
Αριθμός Πόλων 3 - N
Χαρακτηριστικής Καμπύλης B
Ικανότητα Διακοπής Βραχυκυκλώματος 3kA
Δείτε Επίσης...
  • Αυτόματη Ασφάλεια 4P C 25A 6kA MCN425 HAGER
    Διαθεσιμότητα:Άμεσα Διαθέσιμο
    Αγορά
  • Αυτόματη Ασφάλεια 4P C 16A 6kA MCN416 HAGER
    Διαθεσιμότητα:Άμεσα Διαθέσιμο
    Αγορά
  • Αυτόματη Ασφάλεια 4P C 32A 6kA MCN432 HAGER
  • Αυτόματη Ασφάλεια 4P C 20A 6kA MCN420 HAGER