Αυτόματη Ασφάλεια 3P C 10A 3kA SH203T-C10 ABB
Διαθεσιμότητα:Άμεσα Διαθέσιμο
- Κωδικός: 107-70365
Κωδικός: 107-70365
Διαθεσιμότητα:Άμεσα Διαθέσιμο
Κατόπιν Παραγγελίας:
Αυτόματη Ασφάλεια 3P C 10A 3kA SH203T-C10 ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Αυτόματη ασφάλεια 3kA καμπύλη C 3P
  • Προστασία των κυκλωμάτων έναντι ρευμάτων βραχυκυκλώματος
  • Προστασία των κυκλωμάτων έναντι ρευμάτων υπερφόρτισης,
  • Καμπύλη C: 5 έως 10 In
  • Ονομαστική τάση: 230/400AC
Διατομή καλωδίου
Μονόκλωνο καλώδιο: 0,75 ... 25 mm²
Εύκαμπτο καλώδιο: 0,75 ... 16 mm²
Ονομαστική Τάση 400V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 10A
Αριθμός Στοιχείων DIN 3
Αριθμός Πόλων 3
Χαρακτηριστικής Καμπύλης C
Ικανότητα Διακοπής Βραχυκυκλώματος 3kA
Δείτε Επίσης...
  • Αυτόματη Ασφάλεια 2P B 16A 6kA S202-B16 ABB
    Αγορά
  • Αυτόματη Ασφάλεια 2P B 6A 6kA S202-B6 ABB