Αυτόματη Ασφάλεια 1P B 25A 3kA SH201T-B25 ABB
- Κωδικός: 107-70312
Κατόπιν Παραγγελίας:
Αυτόματη Ασφάλεια 1P B 25A 3kA SH201T-B25 ABB is available for purchase in increments of 1
Λεπτομέρειες
Αυτόματη ασφάλεια 3kA καμπύλη B 1P
  • Προστασία των κυκλωμάτων έναντι ρευμάτων βραχυκυκλώματος
  • Προστασία των κυκλωμάτων έναντι ρευμάτων υπερφόρτισης,
  • Καμπύλη B: 3 έως 5 In
  • Ονομαστική τάση: 230AC
  • Συχνότητα 50/60Hz
Ονομαστική ικανότητα διακοπής:
3kA (IEC 60898-1)
Διατομή καλωδίου
Μονόκλωνο καλώδιο: 0,75 ... 25 mm²
Εύκαμπτο καλώδιο: 0,75 ... 16 mm²
Ονομαστική Τάση 230V
Κατασκευαστής A.B.B.
Ονομαστικό Ρεύμα 25A
Αριθμός Στοιχείων DIN 1
Αριθμός Πόλων 1
Χαρακτηριστικής Καμπύλης B
Ικανότητα Διακοπής Βραχυκυκλώματος 3kA
Δείτε Επίσης...
  • Αυτόματη Ασφάλεια 1P C 6A 6kA TX3 403430 LEGRAND
    Διαθεσιμότητα:Άμεσα Διαθέσιμο
    Αγορά
  • Αυτόματη Ασφάλεια 1P B 32A 6kA MBN132 HAGER
    Διαθεσιμότητα:Άμεσα Διαθέσιμο
    Αγορά
  • Αυτόματη Ασφάλεια 1P C 32A 6kA TX3 403437 LEGRAND
  • Αυτόματη Ασφάλεια 1P C 6A 6kA MCN106 HAGER